Паперове шоу у Львові, папір шоу, шоу з паперу, paper show – 2 from VIP Карнавал-vip-carnava on Vimeo.

Паперове шоу у Львові, папір шоу, шоу з паперу, paper show – 2

Тривалість шоу – 20-25 хв.
Море паперу !!!
Ви не зможете сидіти і просто дивитися. Ви, обов’язково станете безпосередніми учасниками цього неймовірного Паперового шоу.
Не важливо скільки Вам років, у вас обов’язково залишаться море позитивних емоцій та незабутні враження від нашого паперового шоу.
Папір злітає вихором різнобарвного конфеті і ви потрапите в паперову бурю, порівнянну тільки зі сніжною лавиною. Протягом усього Паперового шоу Ви будите купатися в морі білосніжною паперу і танцювати під неймовірним паперовим дощем. Ви станете частиною – головною дійовою особою нашої шоу програми – Паперове шоу.
У Паперовому шоу використовується велика кількість (залежно від програми) спеціальної, якісною, білосніжною, екологічно чистого паперу.
Замовити Паперове шоу можна на будь-яке свято. Ми розробили кілька варіантів програм паперового шоу, різною вартістю, і з різною вагою використовуваного паперу. Якщо у Вас компанія від 5 осіб – вже можна замовляти Паперове шоу на свято. Кращий спосіб зробити свято максимально веселим – це паперове шоу.
Паперове шоу може стати як завершальним етапом вашого свята, так і бути основною і єдиною програмою. Вас вразить масштаби паперового шоу, а Ваших гостей колосальні гори паперу . Таке паперове шоу стане головною подією свята.
При замовленні Паперового шоу ми проконсультуємо Вас з усіх питань, підкажемо яку краще замовити програму Паперового шоу.
Замовити Паперове шоу у Львові, бажано заздалегідь, мінімум за 3-4 дні до Вашого свята. Підготовка паперу вимагає певного часу, так як вся папір, що використовується в паперовому шоу, ріжеться напівавтоматичним способом: спочатку папір намотується в невеликі рулони, потім ці рулони ріжуться на маленькі рулончики шириною 2 2,5см, і потім підготовлена ​​по ширині папір ріжеться вручну на стрічки не більше 2м в довжину. Вся підготовлений папір для паперового шоу складається в ящики і потім вже потрапляє на Ваше свято. Але це дрібниці, порівняно з задоволенням, що доставляються Вам нашим Паперовим шоу. Паперове шоу замовляють на дитячий день народження, весілля, корпоратив, на дискотеку в клуб. Головне щоб було багато місця, а багато позитивних емоцій ми Вам гарантуємо!Аналогічні або схожі за тематикою роботи: