Кавер гурт “Лемберг Хілc” (Cover Band “Lemberg Hills”)

У вас весілля, веселий корпоратив або просто п’ятничний відрив на дні народження? Ви шукаєте музичний драйв? Не варто далеко ходити!

Гурт «Lemberg Hills» може з легкістю заграти запальну попсу в дискоклубі, рухливий рок-н-рол на вечірці, драйвовий рок в пивному пабі і навіть стриманий джаз на офіційному прийомі. Так-так ! Під звуки «Lemberg Hills» складно просто пританцьовувати, ноги скачуть самі собою, душа у всю підспівує давно улюблені пісні, а тіло видає такі піруети, які не снилися навіть артистам балету!

Танцювати, так танцювати!

Головною «фішкою» “Lemberg Hills” є не тільки абсолютно живий склад, без використання фонограм чи плейбеків. Кожна композиція для гурту — це творчий здобуток команди. Особливість аранжування, вагоме ставлення до кожної ноти чи звуку. Іноді, здавалося б, зовсім не поєднувані речі звучать гармонійно в абсолютно неочікуваних формах. Lemberg Hills — це команда професіоналів кавер-справи, можна дивуватися, можна слухати та насолоджуватися, замислюватися, але байдужих до себе гурт не лишає!

Назва гурту походить з поєднання німецької назви міста Львова (Lemberg) з англійським значенням його славетних пагорбів (Hills). Саме тут, від початку історії міста, поєднувалися культури Сходу і Заходу. Мабуть тому закохані в українську пісню музиканти LH так вдало поєднують її з сучасною естрадою. І лине та пісня крізь час та простір над улюбленими холмами міста Львова!Аналогічні або схожі за тематикою роботи:

Кавер група "Бандит" (Cover Band "BandIt") - 2
Духовий квінтет "West Brass Quintet"
Струнний квартет - демо-2
Кавер гурт "Рімейк" (Cover Band "Rimake") - 1
Троїсті музики - Народний колектив "Візерунки"
Кавер гурт Василь Була і "Друзі"
Джаз гурт "Шоколад" (Jazz Band "Shokolad")
Кавер гурт "Лео Сіті" (Cover Band "Leo City") - promo 2...
Кавер гурт "Дзвони сонця" DEMO 2015