Шоу Золотий пил у Львові, золота пудра, зоряний пил у Львові – 4

Унікальне шоу під назвою «Золотий пил» є оригінальним перфомансом , в якому за лічені хвилини на чорному полотні в русі художник малює невидиму картину на очах у здивованої публіки. І до кінця шоу глядач не розуміє , що малює художник
У руках артиста кисті , що рухаються по полотну і при правильному світлі , не залишають і сліду фарби. І тільки на заключному етапі художник , роблячи паузу , кількома різкими рухами кидає на полотно золотий пил і хмара на мить огортає полотно , а коли « золотий пил » осідає , перед здивованою публікою постає прекрасний і зачаровує арт-об’єкт – картина золотом на чорному тлі. Така картина стане незабутнім подарунком на день народження або ювілей , а портрет молодят не весіллі стане найбільш пам’ятним сюрпризом. Склади всіх використовуваних матеріалів в шоу “Золота пил” абсолютно нешкідливі для глядача і виконавця , що дає можливість проводити таке шоу на будь-якому майданчику , включаючи дитячі свята .

«Золотий пил» – є інтригуючим шоу , яке до кінця вистави не розкриває глядачеві , що ж відбувається перед ним. Але у фіналі художник кидає золоті блискітки і в одну мить проявляється картина, яка здатна стати окрасою будь-якого свята. «Золотий пил» стане дуже оригінальним і незабутнім подарунком на будь-якому Вашому святі , особливо на весіллі в якості пам’ятного портрета молодят , і до того ж на день народження стане приємним сюрпризом для винуватця торжества , а на корпоративі чи презентації нового товару ( бренду ) підкреслить всю індивідуальність продукту . Для корпоративних урочистостей або приватних вечірок «Золотий пил» створить на очах у здивованої публіки портрет першої особи компанії або винуватця торжества. Створена картина залишається на пам’ять.

Ваше свято стане грандіозним , за допомогою шоу «Золотий пил». Будь-який захід , день народження фірми , приватна вечірка , день народження, весілля та інші не менш значущі заходи стануть воістину пафосними і незабутніми подіями !